Szanowni Mieszkańcy

 

Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi wszystkie osoby i przedsiębiorców, dla których termin odbioru odpadów przypada w środę 15 sierpnia oraz w dniach 16 i 17 sierpnia. Przesunięcia terminów będą wyglądały następująco:

 

Mieszkańcy domów jednorodzinnych:

  • odbiór zmieszanych odpadów komunalnych z 15 sierpnia jest przesunięty na czwartek 16 sierpnia, odbiory przewidziane harmonogramem na dni 16 i 17 sierpnia pozostają bez zmian;
  • odbiór odpadów segregowanych: odbiór selektywnej zbiórki przypadający na 15 sierpnia zostaje przesunięty na 16 sierpnia, a odbiory z 16 sierpnia odbędą się 17 sierpnia;
  • odbiór odpadów zielonych odbędzie się dzień przed świętem, czyli 14 sierpnia.

 

Mieszkańcy domów wielorodzinnych i przedsiębiorcy:
Odbiór zmieszanych odpadów komunalnych przypadający na dzień 15 sierpnia zostanie zrealizowany dnia następnego, czyli 16 sierpnia.
Ze względu na dużą liczbę przesuniętych odbiorów ze środy konieczne będzie również przesunięcie niektórych odbiorów z czwartku 16 sierpnia na piątek 17 sierpnia oraz z piątku 17 sierpnia na sobotę 18 sierpnia.

 

Przepraszamy za związane ze świętem niedogodności i prosimy wszystkich Państwa o zrozumienie. Jeżeli z którejś nieruchomości odpady nie zostałną odebrane zgodnie z harmonogramem proszę to zgłaszać do Urzędu Miasta – dane kontaktowe w zakładce Kontakt.