Szanowni Mieszkańcy
Od 30 stycznia rozpoczynamy zbiórkę choinek. Prosimy o wystawianie uschniętych drzewek przy pojemnikach na zmieszane odpady komunalne do godz. 6:00 rano w dzień odbioru lub od godz. 17:00 w dniu poprzedzającym harmonogramowy dzień odbioru.
Dzień odbioru dla poszczególnej ulicy można sprawdzić w dołączonych harmonogramach.
Akcja zbiórki świątecznych drzewek potrwa:
- od 30 stycznia do 3 lutego dla mieszkańców domów jednorodzinnych,
- od 30 stycznia do 10 lutego dla mieszkańców domów wielorodzinnych.
Odbiór choinek w zabudowie jednorodzinnej
poniedziałek 30 stycznia:
Gościnna, Gruntowa, Kalidego, Kasprowicza, Kruszcowa, Kwiatowa, Mariańska, Miła, Nowaka, Ogrodowa, Okrężna, Opolska, Pokoju, Rodzinna, Rodziny Oswaldów, Sadowa, Samarzewskiego, Sąsiedzka, Stacyjna, Stawowa, św. Wojciecha, Tęczowa, Watoły, Waxmana
wtorek 31 stycznia:
Domina, Działkowa, Floriańska, Gąłeczki, Głogowska, Górna, Górnicza, Grządziela, Hajducka, Klimzy, Kręta, Krzywa, Limanowskiego, Łąkowa, Młodzieżowa, Mościckiego, Paderewskiego, Piaskowa, Pogodna, Poniatowskiego, Przy Gazowni, Pułaskiego, Roosevelta, św. Anny, św. Barbary, Urbanowicza, Willowa, Wiosenna, Wolności, Wybickiego
środa 1 lutego:
Beskidzka, Bojowników o Wolność i Demokrację, Cieszyńska, Częstochowska, Dąbrowskiego, Dobrodzieńska, Gołębia, Jasna, Kościuszki, Kozielska, Krakowska, Lipińska, Mazurska, Przyjemna, Raciborska, Rejtana, Słoneczna, Słowiańska, Sokoła, Styczyńskiego, Szczęśliwa, Sztygarska, Wesoła, Żołnierzy Września
czwartek 2 lutego:
Armii Krajowej, Dębowa, Długa, Gawliny, Grabowa, Hetmańska, Hutnicza, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kochanowskiego, Lipowa, Lisieckiego, Młyńska, Olchowa, Racławicka, Sportowa, Szczecińska, Średnia, Wesoła, Wieniawskiego, Wiśniowa, Włodarskiego, Wojska Polskiego, Wróblewskiego, Wysockiego, Zgrzebnioka, Zielona, Żwirki i Wigury
piątek 3 lutego:
17 Sierpnia, Akacjowa, Antoniów, Bożogrobców, Brzezińska, Bytkowska, Cedrowwa, Cisowa, Cyprysowa, Główna, Kadecka, Kalusa, Kaszubska, Katowicka, Kluczborska, Konopnickiej, Lawendowa, Lwowska, Majętnego, Michałkowicka, Modrzewiowa, Okrzei, Parkowa, Plac Piastowski, Plac św. Jana, Rodziewiczówny, Siemianowicka, Słowiańska, Słowików, Sosnowa, Świerkowa, Węzłowiec, Wschodnia
Odbiór choinek w zabudowie wielorodzinnej
poniedziałek 30 stycznia:
Beskidzka, Boczna, Chałupki, Filarowa, Floriańska, Gołębia, Gwarecka, Kędzierzyńska, Kingi, Kopalniana, Kozielska, Krakusa, Lipińska, Lompy, Miechowicka, Morcinka, Nomiarki, Raciborska, Reymonta, Strzelców Bytomskich (od 75. Pułku Piechoty do przejazdu kolejowego), Styczyńskiego, Szybowa, Śląska, Wandy, Węglowa, Zabrska, Żołnierzy Września
wtorek 31 stycznia:
17 Sierpnia, Adamieckiego, Aleja Wycieczkowa, Antoniowska, Azotowa, Bożogrobców, Brzezińska, Budryka, Bytkowska, Emilii Plater, Gdańska, Główna, Harcerska, Kadecka, Kalusa, Karolinki, Kasprowicza, Kluczborska, Kolejowa, Kościuszki (od skrzyżowania z ul. Parkową), Krakowska, Kresowa, Królowej Jadwigi, Langiewicza, Legnicka, Maciejkowicka, Majętnego, Mazurska, Michałkowicka, Narutowicza, Okrzei, Olszewskiego, Plac Piastowski, Plac Świętego Jana, Poprzeczna, Poznańska, Rejtana, Rębaczy, Rodziewiczówny, Rozbarska, Rycerska, Siemianowicka, Skłodowskiej, Słowiańska, Społeczna, Świerkowa, Wiejska, Wschodnia
środa 1 lutego:
11 Listopada, 23 Czerwca, 3 Maja, Barska, Bończyka, Chropaczowska, Dombka, Grunwaldzka, Janasa, Kalidego, Katowicka - od estakady do granic Bytomia, Krótka, Kruszcowa, Krzyżowa, Kwiatowa, Ligonia, Łagiewnicka, Mała, Mariańska, Miarki, Miła, Niedurnego, Nowa, Nowaka, Okrężna, Opolska, Plac Mickiewicza, Pokoju, Poleska, Polna, Pudlerska, Rodzinna, Rodziny Oswaldów, Rymera, Składowa, Słowackiego, Stabika, Stacyjna, Stalmacha, Św. Józefa, Św. Pawła, Św. Piotra, Św. Wojciecha, Świdra, Traugutta, Watoły, Waxmana, Wileńska
czwartek 2 lutego:
Batorego, Bema, Dyrekcyjna, Farna, Gagarina, Graniczna, Hutnicza, Kaliny, Kariwńska, Karłowicza, Karpacka, Kochanowskiego, Kochłowicka, Kołłątaja, Konarskiego, Lisieckiego, Łukasińskiego, Niedźwiedziniec, Odrowążów, Plac Waryńskiego, Prosta, Racjonalizatorów, Strzybnego, Szczepańska, Włodawskiego, Wrocławska, Wysockiego, Zwycięstwa
piątek 3 lutego:
16 Lipca, Armii Krajowej, Chocimska, Chodkiewicza, Długa, Francuska, Gnieźnieńska, Inwalidzka, Jasińskiego, Leśna, Limanowskiego, Machy, Odrzańska, Olzy, Orląt, Piekarska, Ratuszowa, Szpitalna, Trzyniecka, Tyniecka, Wieniawskiego, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Zamenhoffa, Zawiszy Czarnego, Żelazna, Żółkiewskiego
poniedziałek 6 lutego:
Asnyka, Brzozowa, Czempiela, Dojazdowa, Fredry, Gawliny, Jubileuszowa, Lelewela, Niemcewicza, Obrońców Chorzowa, Odrodzenia, Orkana, Plac Osiedlowy, Orzeszkowej, Podmiejska, Prusa, Prześwit, Sawickiej, Sempołowskiej, Skrajna, Solskiego, Staszica, Tetmajera
wtorek 7 lutego:
Aleja Bojowników o Wolność i Demokrację, Aleja Wojska Polskiego, Cicha, Częstochowska, Czysta, Dobrodzieńska, Domina, Działkowa, Franciszkańska, Gałeczki, Głowackiego, Górnicza, Grządziela, Hajducka, Hajdy, Hankego, Hetmańska, Jasna, Klimzy, Kordeckiego, Kręta, Łąkowa, Młodzieżowa, Młyńska, Omańkowskiej, Przyjemna, Racławicka, Ryszki, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Szczecińska, Szczęśliwa, Średnia, Św. Anny, Św. Barbary, Wesoła, Wiosenna, Wolskiego, Zapłocie
środa 8 lutego:
Bałtycka, Chrobrego, Cieszyńska, Dworcowa, Faski, Jagiellońska, Kazimierza Wielkiego, Księcia Władysława Opolskiego, Mielęckiego, Plac Dworcowy, Pocztowa, Pomorska, Pułaskiego, Rostka, Rynek, Sienkiewicza, Sobieskiego, Spółdzielcza, Strzelców Bytomskich (od ul. Wolności do przejazdu kolejowego), Truchana, Wolności, Wróblewskiego, Zjednoczenia, Żeromskiego
czwartek 9 lutego:
Astrów, Chopina, Cmentarna, Dąbrowskiego, Drzymały, Kilińskiego, Kopernika, Krasickiego, Krzywa, Piaskowa, Plac Matejki, Powstańców, Przy Gazowni, Różana, Urbanowicza, Żwirki i Wigury
piątek 10 lutego:
Bogedaina, Damrota, Gajowa, Karpińskiego, Kaszubska, Katowicka (od estakady do granic Katowic), Konopnickiej, Lwowska, Moniuszki, Mościckiego, Paderewskiego, Piotra Skargi, Pogodna, Poniatowskiego, Roosevelta, Szabatowskiego